Jesteśmy zdania że zadowolony klient, to stały klient – dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością, dbamy o każdy detal od rozpoczęcia współpracy. Nasze auta są na bieżąco serwisowane oraz komfortowo wyposażone, aby każdemu podróżowało się bezpiecznie i przyjemnie.


Jesteśmy pasjonatami motoryzacji, dbamy o każdy szczegół w samochodzie zarówno pod względem technicznym jak i kosmetycznym. Zależy nam aby nasza flota wyglądała reprezentacyjnie.

Limity kilometrów zapisane są przy każdym aucie indywidualnie, jednak bezproblemowo przy wynajmie długoterminowym owy limit może zostać zdjęty.

Komfort

Aby jak najlepiej sprostać Państwa wymaganiom każdy z pojazdów jest komfortowo wyposażony i posiada sprawną klimatyzację.

Okres wynajmu

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu samochodów na okres krótko, średnio lub długoterminowy, chętnie doradzimy wybór marki i modelu auta.

Przejrzysta umowa

Nasza umowa napisana jest w zrozumiały dla każdego sposób oraz co najważniejsze nie posiada żadnych ukrytych, dodatkowych opłat.

Bezpieczeństwo

Wynajmowane samochody posiadają pełen pakiet ubezpieczeń a ich stan techniczny jest regularnie sprawdzany.

Dogodne rozliczenie

Możliwość płatności za pojazd z góry co tydzień, dwa tygodnie lub co miesiąc.

Podstawienie auta

Możliwość podstawienia wynajmowanego auta pod wskazany adres.