Uważamy, że najważniejszą rzeczą w życiu to połączenie pracy z pasją. Bez tego nikt nie będzie dobrym w tym co robi, więc jeżeli uwielbiasz jeździć autem i mieć kontakt z ludźmi a przy tym zarobić na spełnienie swoich marzeń – jest to praca dla Ciebie!


Aby współpracować z nami jako kierowca BOLT/FREE NOW musi spełniać następujące warunki:
-ukończone 19 lat
-posiadać prawo jazdy kategorii B ważne od minimum roku
-posiadać zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego
-posiadać ważne badania lekarskie na zawodowego kierowcę kat. B
-posiadać chęć do pracy jako kierowca

Pracując w naszej firmie posiadasz ubezpieczenie. Usługi wykonujesz jeżdżąc samochodami należącymi do naszej firmy. Każde z aut posiada przypisaną do niego licencję na krajowy przewóz osób oraz zamontowaną kasę fiskaną! To, ile zarobisz zależy od Twojego zaangażowania i poświęconego czasu. Im więcej czasu spędzasz w pracy tym większą wypłatę otrzymasz. Jesteś ciekawy ile możesz tygodniowo zarobić? Zajrzyj do następnej zakładki „możliwe zarobki”!

Poniższa tabela przedstawia tygodniowe obroty wyjeżdżone przez naszych kierowców – kwoty są różne, ponieważ wszystko zależy od ilości godzin online oraz poziomu przyjmowanych zleceń.

Podpięcie pod partnera

Jeżeli posiadasz swój samochód i chciałbyś zacząć pracę związaną z przewozem osób skontaktuj się z nami!  

Wynajem

Nie posiadasz swojego auta a chciałbyś zarabiać jako kierowca BOLT/FREE NOW? Wynajmij pojazd od nas na jasnych i atrakcyjnych warunkach.

Praca zmianowa

Chciałbyś systematycznie pracować w BOLT/FREE NOW? Zatrudniamy kierowców w systemie 12h/12h, czyli samochód masz do dyspozycji przez 12h dziennie, a kolejne 12h masz wolne. Posiadasz możliwość wyboru, czy chcesz pracować w ciągu dnia, w ciągu nocy czy zmieniać się co tydzień na porę dnia pracy.

Wynagrodzenie

Przelewy realizowane są w każdą środę o godzinie 16:00 zależnie od wyboru rozliczenia - co tydzień, dwa tygodnie lub miesiąc.

Komfort

Wszystkie nasze pojazdy posiadają klimatyzację oraz przyciemnione szyby, co sprawia że podróżujesz w komforcie i w pełnej anonimowości.

Bezpieczeństwo

W naszej firmie jeździsz w pełni legalnie, nie musisz martwić się kontroli. Wszystkie nasze pojazdy posiadają kasę fiskalną, licencję na przewóz osób, pełny zakres ubezpieczeń oraz są na bieżąco serwisowane.