Najczęściej zadawane pytania

Jeżeli nie posiadasz jeszcze aktywnego konta kierowcy konieczne jest, abyś zebrał wszystkie potrzebne dokumenty, które są wymagane w FREE NOW oraz BOLT. Następnie komplet dokumentów przesyłasz na naszego maila w celu aktywacji konta kierowcy.

Jeżeli jesteś aktywnym kierowcą FREE NOW/BOLT wystarczy że wypełnisz formularz podpięcia i podpiszesz z nami umowę.

By rozpocząć współpracę musisz spełnić następujące warunki:

-mieć ukończone 19 lat
-posiadać prawo jazdy kat. B ważne od minimum roku
-posiadać ważne badania na zawodowego kierowcę kat. B

Aby zacząć jeździć jako kierowca FREE NOW/BOLT, niezbędne Ci będą następujące dokumenty:

-Dowód osobisty
-Prawo jazdy
-Zaświadczenie o niekaralności
-Ważne badania lekarskie oraz psychologiczne (wydajemy skierowanie)

Tak, w czasie współpracy z nami posiadasz opłacone składki ZUS. Możesz korzystać z publicznej służby zdrowia oraz w razie jakichkolwiek nieprzyjemności jesteś ubezpieczony.

Wypłata następuje w gotówce lub przelewem na konto – wedle Twojego uznania.
Wypłaty mogą być robione co tydzień, dwa tygodnie lub co miesiąc.

Zatrudnienie za pomocą umowy cywilnoprawnej.

Oczywiście, że tak jeżeli tylko posiadasz wystarczającą ilość czasu.

Oczywiście, wówczas rozliczenie następuje za pomocą faktury VAT, a my zajmujemy się za Ciebie całą księgowością związaną z FREE NOW oraz BOLT.

Po rozpoczęciu z nami współpracy zalecane jest wyrejestrowanie się z Urzędu Pracy, ponieważ rozliczamy się na legalne umowy cywilno-prawne.

Wszelkie koszty związne z eksploatacją pojazdu pokrywamy my.

Jak najbardziej, wówczas robimy formę „podpięcia” pod partnera, zatrudniamy Ciebie.

Tak, możesz u nas pracować jeżeli masz wynajęte auto u kogoś innego, wówczas nasza współpraca polega na „podpięciu” pod konto partnera. Postaramy się również zaproponować Ci auto wynajęte od nas na lepszych warunkach 🙂

Adres na Chmielnej jest adresem rejestracji naszej firmy, nie jesteśmy tam ciągle dostępni, dlatego proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub SMS w celu umówienia spotkania w dogodnym miejscu.

Zaświadczenie lekarskie do pracy jako kierowca przewozu osób to dodatkowy atut poprawiający bezpieczeństwo pracy. Zachęcamy każdego kierowcę aby je wykonał. Jest to niezbędne aby legalnie wykonywać przewóz osób.

Wszystkie nasze pojazdy posiadają pełny pakiet ubezpieczenia na pełną wartość pojazdu. Dodatkowo posiadają ubezpieczenie TAXI/przewóz osób.

Jest to kwota zwrotna pod warunkiem, że oddasz auto w takim stanie technicznym i wizualnym, w jakim zostało ono wydane, łącznie z pełnym bakiem paliwa. Otrzymasz wtedy całą sumę kaucji gotówką.

Oczywiście, jeżeli auto którym jesteś zainteresowany jest właśnie dostępne i nie zostało zarezerwowane możesz po rozliczeniu poprzedniego zmienić auto na inne dostępne.

NAPISZ E-MAIL

biuro@vespercars.pl

ZADZWOŃ DO NAS

22 378 45 95
lub
690 441 994

SIEDZIBA FIRMY

ul. Chmielna 2/31
00-020
Warszawa (Śródmieście)